Liikluslinnak on mänguline ja tõetruu keskkond, kus õige liiklemine saab selgeks peaaegu iseenesest. Liikluslinnakus on kõik nagu päris liikluses: ristmikud, liiklusmärgid, valgusfoorid, ülekäigurajad, pesula, tankla, kauplus jm.
*******************************
MUUDATUS TAVAKÜLASTUSTE KOHTA (Peovälised külastused kui Liikluslinnakus viibivad samaaegselt omavahel võõrad inimesed) Vastavalt vabariigi valitsuse korraldusele palume  kõigil külastajatel alates 18. eluaastast esitada COVID tõend (vaktsineeritus, läbipõdemine või negatiivne COVID-testi tulemus) koos isikut tõendava dokumendiga. Arvestame ka kiirtesti tulemusi. Kiirtest võtke palun ise avamata pakendis kaasa ja pöödruge kohapeal administraatori poole. Liikluslinnakusse võib ilma lapsevanema järelvalveta tuua lapsi mängima alates 5. eluaastast. Seda tingimusel, et ilma lapsevanema järelvalveta lapsi viibib Liikluslinnakus samaaegselt kuni 5 ning jätate administraatorile oma telefoninumbri. Privaatsete broneeritud pidude korral kontrollib peo tellija tõendeid ja vastutab oma külaliste nakkusohutuse eest. Loodame mõistvale suhtumisele!
*******************************
  AVATUD E, T, N, R 15.00 - 20.00 K, L, P 11.00 - 20.00
NB! Kui on broneeritud peod, siis sõitma ei pääse ja lahtiolekuajad muutuvad. 
Käesoleva nädala lahtiolekuajad leiate siit. 
Peod saavad toimuda ka lahtiolekuaegade väliselt.
HINNAD
Minimaalne sõiduaja arvestus 30 minutit,  hind 7,50 Sõitmine kuni 1 h 15 € Mängimise hind kuni 1 h 5 € MÜÜGIL KINKEKAARDID! Lapsed viibivad Liikluslinnakus vaid koos täiskasvanud saatjaga, lastehoidu me ei paku.
                                        NB! TASUMINE ON KOHAPEAL VAID KAARDIGA.
Perioodil 1. sept - 31. mai KOLMAPÄEVITI SÕIDUD POOLE HINNAGA!
Liikluslinnakus on suur atraktsioon,  mängumajad, tahvel, mänguasjad ja 18 kvaliteetset PerPerego elektrisõidukit: autod ja ATV-d. 1 auto on 2-kohaline, et saaks väikese sõbra, kes rooli veel ei istu, ka sõitma kaasa võtta.
Autod parklas 2
Liiikluslinnakus meie vanusepiirangut ei määra, kuna lapsed on erinava kaaluga. Palun võtke arvesse meie sõidukite kaalupiirangut:
 - 14 sõidukit (9 ATV-d, 2 halli autot ja 1 sinine džiip) on lastele kaaluga kuni 42 kg,
- 4 autot kuni 30 kg
Jalakäijana saavad ka suuremad lapsed Liikluslinnakus liiklemist õppida ja lõbusasti aega veeta.
Tutvuge palun Liikluslinnaku reeglitega siin.
Lisainfo ja broneeringud tel 52 78 011 (Kätrin) või katrin@hyppa.ee