Liikluslinnak on mänguline ja tõetruu keskkond, kus õige liiklemine saab selgeks peaaegu iseenesest. Liikluslinnakus on kõik nagu päris liikluses: ristmikud, liiklusmärgid, valgusfoorid, ülekäigurajad, pesula, tankla, kauplus jm.
*******************************

Pärnu Liikluslinnak on liitunud hea tahte kokkuleppege turvalisuse tagamiseks covid 19 puhangu-ajal. Palun lugege täpsemalt, mida oleme ette võtnud nakkuse leviku tõkestamiseks ja mida ootame kõigilt oma külastajatelt siit.

Liikluslinnakusse võib ilma lapsevanema järelvalveta tuua lapsi mängima alates 5. eluaastast. Seda tingimusel, et ilma lapsevanema järelvalveta lapsi viibib Liikluslinnakus samaaegselt kuni 5 ning jätate administraatorile oma telefoninumbri.
*******************************
  AVATUD K, L, P 11.00 - 20.00
NB! Kui on broneeritud peod, siis sõitma ei pääse ja lahtiolekuajad muutuvad. 
Käesoleva nädala lahtiolekuajad leiate siit. 
Peod saavad toimuda ka lahtiolekuaegade väliselt.
HINNAD
Minimaalne sõiduaja arvestus 30 minutit,  hind 7,50 Sõitmine kuni 1 h 15 € Mängimise hind kuni 1 h 5 € MÜÜGIL KINKEKAARDID!
                                    
Liikluslinnakus on suur atraktsioon,  mängumajad, tahvel, mänguasjad ja 18 kvaliteetset PerPerego elektrisõidukit: autod ja ATV-d. 1 auto on 2-kohaline, et saaks väikese sõbra, kes rooli veel ei istu, ka sõitma kaasa võtta.
Autod parklas 2
Liiikluslinnakus meie vanusepiirangut ei määra, kuna lapsed on erinava kaaluga. Palun võtke arvesse meie sõidukite kaalupiirangut:
 - 14 sõidukit (9 ATV-d, 2 halli autot ja 1 sinine džiip) on lastele kaaluga kuni 42 kg,
- 4 autot kuni 30 kg
Jalakäijana saavad ka suuremad lapsed Liikluslinnakus liiklemist õppida ja lõbusasti aega veeta.
Tutvuge palun Liikluslinnaku reeglitega siin.
Lisainfo ja broneeringud tel 52 78 011 (Kätrin) või katrin@hyppa.ee