MUUDATUS TAVAKÜLASTUSTE KOHTA (Peovälised külastused kui Liikluslinnakus viibivad samaaegselt omavahel võõrad inimesed) Vastavalt vabariigi valitsuse korraldusele palume  kõigil külastajatel alates 18. eluaastast esitada COVID tõend (vaktsineeritus, läbipõdemine või negatiivne COVID-testi tulemus) koos isikut tõendava dokumendiga. Arvestame ka kiirtesti tulemusi. Kiirtest võtke palun ise avamata pakendis kaasa ja pöödruge kohapeal administraatori poole. Liikluslinnakusse võib ilma lapsevanema järelvalveta tuua lapsi mängima alates 5. eluaastast. Seda tingimusel, et ilma lapsevanema järelvalveta lapsi viibib Liikluslinnakus samaaegselt kuni 5 ning jätate administraatorile oma telefoninumbri. Privaatsete broneeritud pidude korral kontrollib peo tellija külaliste tõendeid ja vastutab oma külaliste nakkusohutuse eest. Loodame mõistvale suhtumisele!
Kõik peod on 2-tunnised. Kui Teil on soov 3-tunnist pidu tellida, siis saab seda teha iga päev kell 18-21, selleks palun helistada telefonil 52 78 011 või 56 461 100. Tööpäevadel on võimalik ka päevasel ajal pidutseda. Aja broneerimiseks palun kirjutage katrin@hyppa.ee  või helistage telefonil 52 78 011 või 56 461 100. Kui soovite broneerida pidu pikemalt ette kui 6 kuud, palun kirjutage või helistage. Riiklikel pühadel kehtib nädalavahetuse hind. Arve genereeritakse tavatariifi alusel, aga lisatasu palume sularahas kohapeal peo päeval maksta. Helistage või kirjutage kui Teil on erisoove. Broneerides nõustud broneerimistingimustega!

legend
Kui Liikluslinnakus sobivat vaba peo aega ei ole, soovitame 2 head teist peokohta: 1.  Hüppa Mängumaa Ufopargi infot vaadake palun siit. 2. Hüppa väikelaste mängutoa infot vaadake palun siit.